Waluty
Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość


Jeszcze pod koniec lat 70-tych firma SPYDERCO zajmowała się sprzedażą ostrzałek. Pierwszy nóż składany wyprodukowała w 1981 roku. Właśnie wtedy po raz pierwszy zastosowała w ostrzu otwór do otwierania jedną ręka i klips do przenoszenia. Dzięki temu firma SPYDERCO jest uznawana za prekursora w dziedzinie nowoczesnych noży składanych. Dziś z tych wynalazków korzysta niemal każda firma produkująca noże.

Ząbkowane ostrza

Kolejne nowatorskie rozwiązanie zastosowane przez SPYDERCO to ząbkowane ostrza, często używane w nożach ratowniczych. Tego rodzaju ostrza w wykonaniu Spyderco są uznawana za jedne z najlepszych na świecie.

Foldery

SPYDERCO króluje w konstruowaniu noży składanych . Filarem sprzedaży są dwa modele: Delica i Endura. Modele te nieprzerwanie od ponad 15 lat są sprzedawane na całym świecie w milionach egzemplarzy. Co kilka lat ich design i materiały są unowocześniane, aby nadążyć za szybko zmieniającym się rynkiem i postępem technicznym.

Byrd

SPYDERCO ma w swojej ofercie noże typu EDC, modele służące do walki, do uprawiania survivalu i do pracy w kuchni. Wprowadziła także do sprzedaży linię Byrd, czyli noże produkowane na Dalekim Wschodzie w oparciu o design projektantów SPYDERCO.
Mimo swojej niskiej ceny, noże te są bardzo dobrymi produktami.

Przedstawiając firmę nie można oczywiście zapomnieć, że produkuje najczęściej kupowaną ostrzałkę na świecie – Tri-angle . Swą sławę i popularność zawdzięcza sprawdzonej konstrukcji i najwyższej jakości materiałów użytych do jej produkcji

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl