Waluty
Kluczyki wielofunkcyjne "Melon Tools"

Kluczyki to produkt znany już od dłuższego czasu - niewielkie narzędzia, najczęściej doczepiane do kluczy, mające zapewnić jak najwięcej zastosowań, na jak najmniejszej powierzchni.

Paweł "Melon", który jest od wielu lat związany ze środowiskiem miłośników noży, postanowił stworzyć własną serię takich narzędzi i tak powstały kluczyki melona.

Wszystkie zaprojektowane w bardzo przemyślany sposób.

Technikalia:

stal - Cr-Mo czyli stal chromo-molibdenowa, nierdzewna. Użycie chromu gwarantuje odporność stali na korozję, utlenianie, ścieranie i dużą wytrzymałość w wysokiej temperaturze. Molibden pomaga w zachowaniu określonej hartowności, zwiększa rozciągliwość w wysokiej temperaturze. Używa się jej głównie w częściach, które muszą wytrzymać duże obciążenia rozciągania, zginania lub zrywania czyli np.:do produkcji ram rowerowych, skrzyń biegów czy tłoków.

Wszystkie kluczyki poddawane są obróbce termicznej (hartowaniu).

Warstwa cynku - będąc odpornym na korozję, cynk jest podstawowym elementem w walce z korozją metali żelaznych. Cynkowanie zabezpiecza przed korozją elementy stalowe.

Porównanie wielkości kluczyków na bazie scyzoryka Victorinox z serii 91mm PORÓWNANIE (kliknij w słowo "Porównanie")

Zastosowanie: Kluczyki poza możliwością odkręcania / przykręcania śrub o różnej średnicy, zazwyczaj mają otwieracz do kapsli, lub płaski śrubokręt, który może pełnić funkcję mini łomu.

BIT dodawany do kluczyków jest gratis i może różnić się od tych ze zdjęć, w zależności do partii produkcyjnej.

Wybrane zastosowania:

piwo klucz

klucz lucyna

srubka kieszen

uchwyt aku

poduszka powietrzna klucz

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl